Me “Vendos Diçiturën” Peshku pa ujë ju sfidon të sillni një diçiturë qe i përshtatet sa më mirë fotografisë së radhës.

 

25 Komente

O lale!

Kujdes!

se jam

Une ketu!

Mos lexon gje mendimet ti chene, se edhe une kete kisha?

Ford's latest minivan "The Kanuni"...

diciture per komentet e para. When I read, I can't think. smiley

Skom as targa jo per gjo.

i bje qi makina e shkollës t'jetë zis ushtrie..

Ti shker....te pse mi ke vjedh panolinat mua. Hajt duart lart tani se ta theva ne koke biberonin!

Po cfare diciture t'i gjejme kesaj fotoje mo Blendi? Ajo e ka vete dicituren. smiley

I vetmi koment qe me vjen ne mendje tani eshte:

 

Ja cfare do te thote te jesh femija i prinderve egzibicioniste.

ose...

Lajmerim per shoferat qorra.

 Po me doni, zbrisni prej makines tuj dhe ecni ne kembe !

 I got high and they built an abortion clinic 1 block away from where I live, bad idea coz i pest the hell out of the "doctors". The funny thing is the name of the bodyguard at the abortion clinic is aNGEL ?!.. isnt it ironic don't you think

 

Blendi ti e mban mend worcesterin klinika esht ndertuar tek qoshja e Pleasant & Hudson .. a few yards away from Leitrims

 

so yeah everytime I get high I try to save lives by standing u with a sign like a christian freak.

Ja si te ruheni, qe te mos jua fusin nga mbrapa ne Shqiperi...

"Ju kam bere koken, te pakten me ruani prapanicen..."

Jam ne fillimet e jetes ne Shqiperi, pak me vonese por mos u trembni.

1. O lale! Kujdes se e mbush shejtani!

2. Don't drink and drive! Use condoms, save lives! Did I tell you to don't drink and drive?

3. Pasojat e mungeses se planifikimit familjar dhe uzinave te (c)armatimit ne Shqiperi!

4. Nga para boj cere t'dush se t'mrapmen ta ru lala!

5 (the kid on the right) - Who the f.ck is this on the left!?

6. Second hand Ford Galaxy - 8.000 Euro

Printing the sticker - 20 Euro

Ridiculizing  the photo of your 6 months old son and showing it to every single man in Tirana - Priceless!!!! - MasterKARd

 E rrezikshme,kur ti dali no njoni tape noj dite se do kujtoje se po i gjujne megjithmen me shotgan,masnej ta shofi laliin ai i zoti makines.

"O lale.. perpara se te gjykosh nje rrote k..., mendohu, jo te gjithe kane patur shancet e tua!"

"You wanna fukc with me? Okay. Say hello to my little friend!"

bebe ne makine !!!??

OR TAJ'

"FUCK" ATE TJETRIN - TE KORSIA E SHPEJTESISE.

Te vegjel jemi por kallash kemi!

natyral born killer

Dhe "Baby on Board" u ndesh me te ardhmen e tij ne Shqiperi.

 Should be "Baby on board" - Albanian style.

lal dhe plak je vetë. unë jam lab sepse e kam gjoksin gropë...................................

Ku i patë kallashnikovat ju?! ne jemi kaubojsa sepse kemi magnum 45.....................

 

Kujdes!Ka femije ne bord...

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).