Dini gje?

27 Komente

Pyet njehere nga kinezet e Medresese.

ide e mire flm Dora

ç'eshte kjo hulahoop, m'duket se nuk eshte shqip

s`ka emer shqip per te

Nuk ka mundesi te mos kete ne shqip, duhen pyetur kalamajte, sidomos vajzat. 

Top Sport te juvenilja vjeter

Po ti s'njeh ndonjerin qe ka ndonje biciklete te vjeter qe si hyn me ne pune? Ose bli nje te re dhe e perdor edhe per kete pune, me nje zog vret dy gur smiley

gabriella nga treni mbase e ka

ueeeeh pse e rrotullon ti dot ket mi belholle ?

une e kam provu , por beli im si bel balene e rrezon ne sekonde smiley

me bej nje zile neser ma kujto te pyes ke puna ime, se atje ça ska.

Otherwise dyqanet e jevgjeve ke brraka me vegla sportive. Vecse i mbajne shtrenjte. Te blesh tangerllikun e jevgut me pare i thone asaj. Po ca te besh. 40 mije leke nji litar per tu hudh. Ik ere pirdhu i thashe, se nuk me eshte maru akoma ne shpi teli i rrobave smiley

qyqa skandal 40mije leke litari...lol

rrofsh lal po shof dhe ke kinezet i hera se mos gjejsmiley po e bej dhe e kam shume qef me ka marre malli ta perdorsmiley

"po e bej dhe e kam shume qef me ka marre malli ta perdor"

O Kekse, po tu te paska plas cipa moj tu nejte me Ruzhen. Pupupu te mori ene ty m'qafe e poshtra!

Ke Intersport 50mije leke oj gru.

vetem se nuk ishte kshu i holle. ishte i trashe, me llokma, i hiqje ne i vije llokmat simas madhesise se belit.

qyqja i thashe, cuno shtoj ne 50mije ne blej i biciklete.

a ske nga ato me shkelqim per kalamaj, qe jane te holle.

jo tha skam. qiky eshte, sportiv tamam profesional.

diten e mire i thashe

 

Kshu Enka, shif ke kinezet ma mire

rrofsh zemer per interesimin.paskan lujt menc me duket.dhe ne Danimarke e pata ble 4 euro.

t'ka shku menja me lujt ee? lol. gjete gjë apo s'i njef kush? 

sot nuk pashe lal neser kismet

kte se kam provu Ajk dhe se disha qe esh dhe per masazhsmiley

Wow, po Hulahoopi qeka alamet femne. Gjynof qe e shfrytezojne kinezet ilegalisht. Jo 50, po une i nap 100 mije asaj. Biles, i futem aty tek rrethi dhe e tundim bashke.

hulahoopi si dybeku smiley krize e madhe ne Tirane per ta tunde  smileysmiley

lol

 

I paska rene Enkes ne koke me dredh belin,me mire vone se kurre.Me mire me e dredh se mos me e dredh,thote N.Ndoka.

Bradi vdes ti japi kuptime te `fella` cdo rasti smiley

Pse gjasme keto  kuptimet e " thella" nuk te pelqejne ?

Miremengjes smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).