Nga Dorina B. Ajo : Më qëlluan dy herë… ajo: Kush? Ajo : Fillove sërish me pyetjet. Ti i di përgjigjet.Po flet sërish ti. ajo: Me raste më duhet të flas dhe unë.Erdha sërish. Kohët e fundit nuk rrimë dot larg. E ke vënë re? Ajo: …dhe kjo nuk është shenjë e mirë. ajo: Sigurisht [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).