Ministria për Tregti dhe Industri mori vendim që të vendos embargo ndaj hyrjes së mallrave serbe në Kosovë, duke vënë në jetë paralajmërimet që ishin bërë mbi këtë masë tash e sa kohë. Me këtë, ministrja Mimoza Kusari-Lila, pas një kohë luhatjeje dëshmoi seriozitetin e saj, ndërsa qeveria vendosi një masë të drejtë dhe të [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).